Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Nabożeństwa majowe po zakończeniu Mszy św wieczornej w kościele, czyli około godziny 18.30.  W piątek zakończenie nabożeństw majowych.
  2. W sobotę Msza św. wynagradzająca za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników o g. 9.00 z racji I soboty miesiąca. Wieczorem po zakończeniu Mszy św. wieczornej rozpoczęcie nabożeństw do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W przyszłą niedzielę jest Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  4. Rocznica I Komunii św. będzie w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, to jest w niedzielę 9 czerwca o g. 10.45.
  5. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w ewangelizacji „Misja na 1000  placach”, według zachęty Papieża Franciszka, aby wyjść z ewangelizacją na ulice i obrzeża miast. Pośród wielu miast i miejscowości, w kolejne niedziele do 2 czerwca włącznie w godzinach od 15.00 do 17.30, taka misja odbywa się również w Policach na deptaku pomiędzy ul. Kard. Wyszyńskiego, a ul. Przyjaźni.
  6. Nauki przedślubne ostatnie przed wakacjami, przewidziane są w dniach od 3 do 7 czerwca włącznie o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  7. Spotkanie pielgrzymów jadących z Siostrą Lidią do Łagiewnik i Zakopanego, będzie w kościele jutro, 27 maja, po nabożeństwie majowym.
  8. Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę będzie w dniach 27 i 28 września br. Z naszej parafii, jak każdego roku są organizowane dwa wyjazdy – jeden tylko do Częstochowy na dzień 27 i 28 września z kosztem 220 złotych, w tym przejazd, nocleg, ubezpieczenie oraz dłuższa pielgrzymka do Częstochowy w dniach 24-28 września 2019 roku . W programie: Licheń, Niepokalanów, Warszawa, Jasna Góra. Koszt 790 złotych, w tym noclegi, wyżywienie, przejazd i ubezpieczenie. Informacje u Ks. Andrzeja. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Cesława PASTUCHA, Natalia DOMARADZKA, Daniela MAŁECKA, Ryszard ŁASZCZ, Albina GOŹDZIKOWSKA.  Dla wszystkich zmarłych oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen”.
  10. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii, a na nadchodzący tydzień wszystkim życzymy wielu łask Bożych i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 26 maja 2019

Skip to content