Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – WIELKANOC 2021

  1.  Kancelaria parafialna w tym jest czynna  w środę i piątek w godzinach od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy można zawsze zgłosić w zakrystii po zakończeniu każdej Mszy św.
  1. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego. Taca zbierana w Poniedziałek Wielkanocny jest z przeznaczeniem na KUL i Wydział Teologiczny US.
  1. W przyszłą niedzielę jest Niedziela Miłosierdzia Bożego. Msza św. w godzinie Miłosierdzia Bożego o g. 15.00 . Rozpoczęcie Mszy św. bezpośrednio po odmówionej w kościele Koronce do Miłosierdzia Bożego. Przez całą niedzielę, jak jest to w zwyczaju naszej parafii, składamy w pustym Grobie Jezusa czerwone goździki, jako wyraz wdzięczności za Odkupienie i Zmartwychwstanie.
  1. Niedzielą Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia i na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, czyli 18 kwietnia po każdej Mszy św. Caritas dokona zbiórki pieniędzy do puszek na dzieła miłosierdzia.
  1. W dniu 12 kwietnia Ks. Andrzej Rasiński obchodzi 40 rocznicę święceń kapłańskich. Mszę św. dziękczynną odprawi w niedzielę 11 kwietnia o g. 12.00. Pamiętajmy w modlitwie o Jubilacie.
  1.  Pomódlmy się za osoby z naszej parafii, którzy ostatnio odeszli do Pana Boga. Są to: śp. Andrzej KWIATKOWSKI, śp. Jan RYWACKI, śp. Walentyna SOCHA, śp. Stefania RUBAJ, śp. Halina CHABROWSKA, śp. Halina SIDOR, śp. Jerzy SIKORZYŃSKI, śp. Zbigniew MICHALCZUK, śp. Zenon TURZYŃSKI śp Jerzy MEJER. . Za wszystkich zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”.
  1. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii. Na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego   błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 4 kwietnia 2021 r.

Skip to content