Menu Zamknij

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kancelaria parafialna jest czynna  w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy można zawsze zgłosić w zakrystii po zakończeniu każdej Mszy św. 

2. Ze względu na zmniejszoną liczbę księży w naszej parafii i przyjęte intencje Mszy św., spowiedź w tygodniu będzie tylko przed Mszą św, szczególnie przed Mszą św. wieczorną, czyli od g. 17.30 do 18.00.

3. W czerwcu nabożeństwo z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa na zakończenie Mszy św. wieczornej w kościele.

4. Dzisiaj, w niedzielę, 20 czerwca br. będzie jeszcze odprawiona Msza św. o g. 15.15 i na czas wakacji, czyli po 20 czerwca do 1 niedzieli września, nie będzie w niedzielę Mszy św. o g. 15.15. W tygodniu Msze św. o g. 9.00 będą odprawiane do dnia 26 czerwca włącznie i po 26 czerwca,  nie będzie Mszy św. o g. 9.00 w tygodniu do końca wakacji.

5. Dzisiaj, w niedzielę, 20 czerwca, jest po każdej Mszy św.przerowadzana przez Caritas zbiórka do puszek na kolonie letnie dla dzieci i seniorów na kolonie organizowane przez Caritas. 

6. Od dzisiaj przestaje obowiązywać dyspensa od uczestnictwa we Mszy św niedzielnej i świątecznej.

7. Informujemy, że tym roku po raz 37 wyruszy z naszej Archidiecezji Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z: Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Stepnicy. Uroczysta inauguracja Pielgrzymki po dojściu Pielgrzymek promienistych do Szczecina, odbędzie się 29 lipca podczas Mszy św. o godzinie 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Os. Słonecznym w Szczecinie. Pełna informacja znajduje się na stronie internetowej: www. Szczecińska.pl oraz na facebook.com/szczecinskapielgrzymka. Zapraszamy wszystkich do udziału w pielgrzymowaniu na Jasną Górę.

8. Pomódlmy się za zmarłych z naszej parafii, którzy ostatnio odeszli do Pana Boga, to jest: śp. Janusz LEWANDOWSKI, śp. Tymon MUCHA, śp. Dariusz POPIELA, śp. Zdzisław MAZUR. Za wspomnianych i wszystkich zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”. 

9. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii. Na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 20 czerwca 2021.

Skip to content