Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Msze św. w tygodniu w okresie wakacji są odprawiane o g. 7.00 i 18.00. Kancelaria parafialna przez całe wakacje jest czynna w poniedziałki, środy i piątki, trzy dni w tygodniu, w godzinach od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy zawsze można zgłosić w zakrystii po Mszy św.
  2. W sobotę, 13 lipca, rozpoczęcie dobowej modlitwy w intencji Ojczyzny tzw. „Jerycho Różańcowe” od g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  3. Pod koniec lipca do 13 sierpnia jest Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Trasa i bliższe informacje są na plakacie w gablotkach przed kościołem.
  4. Akcja „Tornister pełen Uśmiechu” prowadzona przez Caritas skierowana jest w tym roku dla dzieci z polskich Rodzin zamieszkałych na Białorusi. Na chętnych do wsparcia tej akcji, wolontariusze Caritas czekają dzisiaj po każdej Mszy św.
  5. Archidiecezjalne Dożynki w tym roku będą w Gryfinie w sobotę 31 sierpnia. Będzie z naszej parafii organizowany wyjazd autokarem na tę Uroczystość.
  6. Pielgrzymka do Medjugorie odbędzie się w dniach 23-30 sierpnia br. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Bliższe informacje u ks. Andrzeja.
  7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Stefan WOJDAK, Alina SYNOWIEC, Stanisław STROJEWSKI, Jerzy HETMAŃSKI, Józefa JANUS. Dla wszystkich zmarłych oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”.
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii, a na nadchodzący tydzień wszystkim życzymy wielu łask Bożych i udzielamy błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 7 lipca 2019

Skip to content