Menu Zamknij

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1.  Kancelaria parafialna jest czynna  w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy można zawsze zgłosić w zakrystii po zakończeniu każdej Mszy św.
  1. Na czas wakacji spowiedź w tygodniu jest tylko przed Mszą św, szczególnie przed Mszą św. wieczorną, czyli od g. 17.30 do 18.00.
  1.  Do końca wakacji nie ma w niedzielę Mszy św. o g. 15.15 i w tygodniu o g. 9.00 .
  1. Żywy Różaniec organizuje dwudniowy wyjazdowy Dzień Skupienia do Skrzatusza w dniach 9/10 sierpnia br. Koszt 200 złotych z przejazdem, noclegiem i wyżywieniem. Zapisy u Zelatorów z wpłatą zaliczki 100 złotych do końca lipca br.
  1. Informujemy, że tym roku po raz 37 wyruszy z naszej Archidiecezji Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z: Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Stepnicy. Uroczysta inauguracja Pielgrzymki po przyjściu Pielgrzymek promienistych do Szczecina, odbędzie się 29 lipca podczas Mszy św. o godzinie 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Os. Słonecznym w Szczecinie. Zapraszamy wszystkich do udziału w pielgrzymowaniu na Jasną Górę.
  1.  W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Boga; śp. Jadwiga SPYCHALSKA, śp. Zofia RULEWICZ, śp. Longina MAGNES. Za tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”.
  1. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii. Na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 11 lipca 2021. 

Skip to content