Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Msze św. w tygodniu w okresie wakacji są odprawiane o g. 7.00 i 18.00. Kancelaria parafialna przez całe wakacje jest czynna w poniedziałki, środy i piątki, trzy dni w tygodniu, w godzinach od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy zawsze można zgłosić w zakrystii po Mszy św.
  2. Akcja „Tornister Pełen Uśmiechu” w tym roku będzie skierowany do polskich rodzin zamieszkałych na Białorusi. Wolontaroiusze Carits wyjaśnią wszystko w przedsionku kościoła. Zachęcamy do udziału.
  3. Archidiecezjalne Dożynki w tym roku będą w Gryfinie w sobotę 31 sierpnia. Będzie z naszej parafii organizowany wyjazd autokarem na tę Uroczystość. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.  Koszt 25 zł.
  4. W wieku 54 lat zmarł ksiądz Wilhelm HAJDUK, ostatnio pracujący w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie. W naszej parafii pracował od 30 września 2000 do 24 czerwca 2002. Pogrzeb odbędzie się w najbliższą środę, 17 lipca o g. 11.00 w kościele św. Stanisława Kostki przy Placu św. Matki Teresy z Kalkuty w Szczecinie i następnie ciało księdza Wilhelma spocznie w grobowcu kapłańskim na cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Zachęcamy do modlitwy za zmarłego kapłana i – jeżeli czas i możliwości pozwolą – do wzięcia udziału w pogrzebie.
  5.  W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. Maksym KURYŚ, Regina MATYJA, Ryszard MICHALIK.  Dla wszystkich zmarłych oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii, a na nadchodzący tydzień wszystkim życzymy wielu łask Bożych i udzielamy  błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii 
Police, 14 lipca 2019

Skip to content