Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela Zwykła

  1. Kancelaria parafialna w sierpniu jest czynna tylko trzy razy w tygodniu, to jest w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy można załatwić codziennie w zakrystii po Mszy św. o 7.00 lub 18.00.
  1. Możliwość spowiedzi św. w okresie wakacyjnym zawsze przed Mszą św.
  1. Jutro, w poniedziałek, 17 sierpnia są Imieniny Księdza Jacka. Solenizant odprawi Mszę św. we własnej intencji o g. 18.00. Pamiętajmy w modlitwie i serdeczności o Solenizancie.
  1. Zbiórka pieniędzy do puszek na ofiary tragedii w Bejrucie będzie w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św.
  1. Dożynki Archidiecezjalne w tym roku są w Mieszkowicach, w niedzielę 23 sierpnia. Z naszej parafii jest organizowany wyjazd autokarem na tę uroczystość dziękczynienia Panu Bogu za plony.  Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Koszt 35 zł. Spotkanie z uczestnikami wyjeżdżających na dożynki, w poniedziałek, 17.08 po zakończeniu Mszy św. wieczornej.
  1. Pielgrzymka Archidiecezjalna na Jasną Górę jest w dniach 25/26 września br. Będzie z naszej parafii jeden autokar, tylko do Częstochowy. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Koszt 250 zł w tym przejazd, nocleg i ubezpieczenie.
  1. W minionym tygodniu odeszli do Boga: śp. Antoni EWALD, śp. Janina BORUCKA, śp. Zdzisław MICOR, śp. Natalia BURDZAŃ, śp. Hanna MROTEK. Za wszystkich zmarłych z naszej parafii oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”.
  1. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii. Na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 16 sierpnia 2020 r. 

Skip to content