Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W niedzielę, 25 sierpnia, po Mszach świętych będzie można zakupić podręczniki i ćwiczenia do religii do wszystkich klas szkoły podstawowej.
  2. Archidiecezjalne Dożynki w tym roku odbędą się w Gryfinie w sobotę 31 sierpnia br o g. 12.00. Wyjazd z naszej parafii o g. 9.00. Koszt 25 zł. Prosimy potwierdzić wpłatą gotowość wyjazdu do przyszłej niedzieli.
  3. W dniach 27 i 28 września br. jest wyjazd do Częstochowy na Archidiecezjalną Pielgrzymkę. Koszt 220 złotych. Prosimy o potwierdzenie gotowości wyjazdu przez wpłatę w całości do końca sierpnia br. w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  4. Jest organizowana pielgrzymka do Niepokalanowa przez Żywy Różaniec w dniach 4 i 5 października br. Zapisy u zelatorek. Koszt 220 złotych, w tym przejazd, nocleg i wyżywienie.
  5. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. Stefan OGÓREK, Krzysztof JASTRZĘBSKI, Wanda MARZEC, Zofia LATOSIŃSKA. Dla wszystkich zmarłych oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii, a na nadchodzący tydzień wszystkim życzymy wielu łask Bożych i udzielamy błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii 
Police, 18 sierpnia 2019

Skip to content