Menu Zamknij

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy można zawsze zgłosić w zakrystii po zakończeniu każdej Mszy św.

2. Na czas wakacji spowiedź w tygodniu jest tylko przed Mszą św, szczególnie przed Mszą św. wieczorną, czyli od g. 17.30 do 18.00.

3. Zgodnie z decyzją Księdza Arcybiskupa Metropolity dokonane zostaną zmiany w naszej parafii na stanowisku wikariuszy z dniem 23 sierpnia br. Bardzo serdecznie dziękujemy Ks. Marcinowi Gudełajskiemu, Ks, Tomaszowi Kałuży i ks. Marcinowi Kózce za pracę, modlitwę i za całą posługę kapłańską w naszej parafii. Szczęść Boże na nowych odcinkach pracy.

4. Po 15 latach następuje zmiana proboszcza parafii pw. św. Kazimierza w Policach. Od 1 września br. obejmie urząd proboszcza ks. dr Piotr Gałas, były rektor Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Obecny proboszcz odprawi ostatnią Mszę św. za Parafian parafii św. Kazimierza w Policach w niedzielę 29 sierpnia o g. 12.00 i od 1 września obejmuje urząd proboszcza w parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Mieszkowicach.

5. W przyszła niedzielę w przedsionku kościoła Siostry Urszulanki po Mszy św. o g. 9.30, 10.45 i 12.00 będą sprzedawać podręczniki do lekcji religii.

6. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Boga; śp. Tadeusz ŁUCZAK, śp. Henryk ZAKRĘT, śp. Eugeniusz KASZEWSKI, śp. Wiktoria JAROS, śp. Zynowia JASKUŁA. Za tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”.

7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii. Na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 22 sierpnia 2021. 

Skip to content