Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj, w niedzielę, 25 sierpnia po Mszach świętych, będzie można zakupić podręczniki i ćwiczenia do religii do wszystkich klas szkoły podstawowej.
  2. Archidiecezjalne Dożynki w tym roku są w Gryfinie w sobotę 31 sierpnia br o g. 12.00. Wyjazd z naszej parafii o g. 9.00. Koszt 25 zł. Jest jeszcze kilka miejsc.
  3. W dniach 27 i 28 września br. jest wyjazd do Częstochowy na Archidiecezjalną Pielgrzymkę. Koszt 220 złotych. Prosimy o potwierdzenie gotowości wyjazdu przez wpłatę w całości do końca sierpnia br. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  4. Jest organizowana pielgrzymka do Niepokalanowa przez Żywy Różaniec na dni 4 i 5 października br. Zapisy u zelatorek. Koszt 220 złotych, w tym przejazd, nocleg i wyżywienie.
  5. W kolejny ostatni tydzień miesiąca zbiórka makulatury na misję. Pod koniec tygodnia będzie podstawiony pojemnik na makulaturę, jak zawsze przed wejściem do salki ministranckiej.
  6. W minionym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności śp. Ryszard DERKOWSKI. Za wszystkich zmarłych oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”.
  7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii, a na nadchodzący tydzień wszystkim życzymy wielu łask Bożych i udzielamy błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii 
Police, 25 sierpnia 2019