Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII Niedziela Zwykła

1. Kancelaria parafialna po wakacjach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 17.30.

2. Dzisiaj po Mszy św. o g. 9.30, 10.45 i 12.00 będzie możliwość zakupienia w przedsionku kościoła podręczników do religii.

3. Spotkanie Rodziców dzieci z klas trzecich, które przystąpią do I Komunii św. w roku 2021, odbędzie się w kościele, w poniedziałek, 7 września po zakończeniu Mszy św.

4. Pielgrzymka Archidiecezjalna na Jasną Górę jest w dniach 25/26 września br. będzie z naszej parafii jeden autokar, tylko do Częstochowy. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Koszt 250 zł w tym przejazd, nocleg i ubezpieczenie. Są jeszcze miejsca. Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisy i wpłatę do 10 września br.

5. Trwają prace przy odnawianiu kościoła, to jest modernizacja oświetlenia i malowanie kościoła. Z zebranych ofiar, jako daru ołtarza od Rodziców dzieci przystępujących do I Komunii św. jak również od Rodziców młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania w ubiegłym i w tym roku oraz z ofiar na kościół przy różnych okazjach, uskładane zostało około 50 tysięcy złotych, co stanowi połowę ustalonych kosztów odnowienia kościoła. Bardzo dziękujemy za składane ofiary na ten cel. Informujemy, że jest możliwość przekazać swój dar w kopercie na tacę lub bezpośrednio na konto parafii z dopiskiem” malowanie”.

6. W minionym tygodniu odeszli do Boga: śp. Wacława FUJCZAK, śp. Janusz ZAKRZEWSKI, śp. Zofia ŻOŁĄDŹ, śp. Piotr JASKULSKI, śp. Edmund REKŚĆ, śp. Czesław DYDZIAN. Za wszystkich zmarłych z naszej parafii oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

7. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii. Na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 6 września 2020 r.

Skip to content