Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII Niedziela Zwykła

1. We wtorek 6 września po Mszy świętej wieczornej o godz. 19:00 spotkanie Akcji Katolickiej na plebani.

2. W dni powszednie spowiedź święta pół godziny przed Mszą świętą.

3. W czwartek 8 września przypada święto Narodzenia NMP serdecznie zapraszamy na Msze św.

4. W dniach 23-24 września planowana jest z naszej parafii pielgrzymka autokarowa do Częstochowy na czuwanie archidiecezjalne. Plan pielgrzymki wyłożony jest na stoliku z gazetami. Zapisy w zakrystii.

5. W sobotę 10 września o godz. 11:00 zapraszamy serdecznie wszystkich ministrantów, lektorów, dzieci i młodzież na wspólnotowe ognisko na placu parafialnym.

6. Za tydzień w niedziele 11 września zapraszamy na Msze św. o godz. 10:00 Rodziców i Dzieci, które będą pragnęły przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej.

7. Również za tydzień w niedziele 11 września w Niekłończycy Odpust Dziecięcy. O godz. 12:00 Msza św. po Mszy św. od godz. 13:00 do 18:00 jarmark odpustowy. Ks. Proboszcz z Niekłończycy Serdecznie Zaprasza.

8. SOLENIZANTOM I JUBILATOM nowego tygodnia życzymy wszelkiego Bożego błogosławieństwa. Za życzliwość, modlitwę, ofiary duchowe i materialne przekazywane na cele parafialne— wyrażamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.

9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: + Izabela WINOGRODZKA +Rafał FLORCZAK +Ryszard FLORCZAK +Teresa TARNOPOLSKA +Kazimierz BUCHOWSKI +Henryk JARZEMBEK +Halina SKARŻYCKA.

Skip to content