Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV niedziela w ciągu roku

 1. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach świętych śpiewać będzie schola męska z Białorusi „Ad Dei Gloriam”; będą też rozprowadzać swoją płytę.
 1. W dniach 30.09-02.10 organizujemy pielgrzymkę parafialną do Częstochowy; niestety nie udało się znaleźć noclegów w terminie pielgrzymki Archidiecezjalnej. W planie: Kalisz (sanktuarium św. Józefa), Częstochowa, Głogówek (sanktuarium MB Loretańskiej), Prudnik Śląski, Legnica. Z pełnym wyżywieniem i ubezpieczeniem; koszt: 430 zł. Plan jest na stolikach przy wyjściu z kościoła. Zapisy z zaliczką 100 zł. w zakrystii do 19 września włącznie. Pielgrzymkę uzależniamy od ilości zgłoszeń.
 1. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii świętej odbędzie się w poniedziałek 20 września, godz. 18:30.
 1. Do sakramentu pokuty i pojednania (spowiedzi) zapraszamy w tygodniu przed Mszą świętą, a w niedzielę podczas Mszy świętych.
 1. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 16:00 do 17:30. Pilne sprawy można zawsze zgłosić w zakrystii po zakończeniu Mszy świętej.
 1. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz Caritas i parafii. Prosimy o modlitwę za nas.
 1. W tym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej zmarli:
  • + Grzegorz Władysław STARTEK
  • + Juliusz WESSELI
  • + Irena FIJAŁKOWSKA
  • + Zbigniew PAŁASZ

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.


Police, 12.09.2021 r.

ks. Piotr Gałas, proboszcz

Skip to content