Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj, w niedzielę, 15 września, po każdej Mszy św, zbiórka pieniędzy do puszek na KUL i Wydział Teologiczny US.

2. Pierwsze spotkanie z p. organistką Pauliną osób, które chciałyby poszerzyć krąg chóru, odbędzie się dzisiaj w kościele po zakończeniu Mszy św. o g. 15.15, czyli ok. g. 16.00.

3. Nauki przedślubne odbędą się w dniach od 16-20 września o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

4. Spotkanie z Pielgrzymami udającymi się na Pielgrzymkę Archidiecezjalną na Jasną Górę w dniach 27/28 września br. będzie w kościele w najbliższą środę po Mszy św. wieczornej.

5. Jest organizowana pielgrzymka do Niepokalanowa przez Żywy Różaniec na dni 4 i 5 października br. Zapisy u zelatorek. Koszt 220 złotych, w tym przejazd, nocleg i wyżywienie.

6. Spotkanie kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania, czyli uczniowie klas ósmych i szkół ponadpodstawowych wraz z Rodzicami oraz osoby starsze, które jeszcze nie przyjęły sakramentu bierzmowania, odbędzie się w przyszły poniedziałek, 23 września, w kościele po Mszy św. wieczornej, czyli ok. g. 18.30.

7. Oaza młodzieżowa zaprasza młodzież chcącą się włączyć do tej wspólnoty na spotkanie do sali kasetonowej, które odbędzie się 29 września br. o g. 16.00. Przekrój wiekowy od klasy siódmej szkoły podstawowej wzwyż.

8. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności śp. Józef JAROS, Iwona MAGIERA, Wacław MIEDEKSZA, Zenon NIEKURZAK, Krystyna DANIELEWSKA, Henryk FLANTOWICZ, Elżbieta WARDZIŃSKA. Za wszystkich zmarłych oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”.

9. Wszystkim dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii, a na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 15 września 2019

Skip to content