Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła

1. Kancelaria parafialna  czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 17.30. 

2. Katechezy neokatechumenalne są głoszone w kościele w poniedziałek i czwartek o g. 18.30.

3. Nabożeństwo różańcowe w październiku codziennie o g. 17.30. We wtorek i czwartek szczególnie zapraszamy dzieci do udziału w nabożeństwie.

4. Młodzież oazowa dzisiaj sprzedaje kremówki papieskie. Pieniądze uzyskane z tej sprzedaży tworzą fundusz oazowy. Młodzież prosi, by zabrać ze sobą pojemniki na zakup kremówek, w ten sposób młodzież pragnie się włączyć w akcję ekologiczną – stop plastikom.

5. Zespół „Tumultus Gaudium” będzie trwał na czuwaniu modlitewnym przy Najświętszym Sakramencie, w poniedziałek, 19.10.2020. Było zaproszenie do wszystkich, aby wziąć udział w tym czuwaniu, ale ze względu na ograniczenie liczby osób gromadzących się na danej przestrzeni , trzeba samemu rozważyć, czy dana ilość osób, która  już znajduje się w kaplicy Miłosierdzia Bożego pozwala mi, że  mogę jeszcze dołączyć. 

6. Zuchenki z ZHR z naszej parafii ogłaszają nabór do gromady. Zainteresowane dziewczynki od 6 do 10 roku życia zaproszone są na zbiórkę we wtorek, 20.10. br. w godzinach od 17.00 do 19.00. Spotkania przed głównym wejściem do kościoła.

7. Na stolikach przy wyjściu z kościoła, wyłożone są kartki na wypominki. Wypisane wypominki wraz z ofiarą można składać w kopertach na tacy podczas Mszy św. i w kancelarii parafialnej.

8. W minionym tygodniu odeszli do Boga: śp. Beata BIAŁEK, śp. Wanda  ZDYBEL, śp. Kazimierz MATUSZAK, śp. Janina MAGDZIAK. Za wszystkich zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

9. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii. Na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego   błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 18 października 2020 r. 

Skip to content