Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XXV niedziela w ciągu roku

  1. Gościmy dzisiaj w naszej wspólnocie scholę z Białorusi „Ad Dei Gloriam”; po skończonej liturgii będą rozprowadzać swoją płytę.
  1. W dniach 30.09-02.10 organizujemy pielgrzymkę parafialną do Częstochowy; niestety nie udało się znaleźć noclegów w terminie pielgrzymki Archidiecezjalnej. W planie: Kalisz (sanktuarium św. Józefa), Częstochowa, Głogówek (sanktuarium MB Loretańskiej), Prudnik Śląski, Legnica. Z pełnym wyżywieniem i ubezpieczeniem; koszt: 430 zł. Plan jest na stolikach przy wyjściu z kościoła. Zapisy z zaliczką 100 zł. w zakrystii do dzisiaj włącznie. Pielgrzymkę uzależniamy od ilości zgłoszeń.
  1. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii świętej odbędzie się w poniedziałek 20 września, godz. 18:30.
  1. Spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, jak i dorosłych, którzy chcą przyjąć ten sakrament, w przyszły poniedziałek 27.09 o godz. 18:30.
  1. Chcemy modlić się w ważnych dla Was intencjach, dlatego w każdą środę w Mszy świętej zbiorowej o godz. 18:00 za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy modlić się będziemy w różnych bieżących potrzebach – intencje można zgłaszać w zakrystii lub wypisywać na kartkach i wrzucać do skarbony; natomiast w każdy piątek w Mszy świętej zbiorowej o godz. 18:00 modlić się będziemy za zmarłych.
  1. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 16:00 do 17:30. Pilne sprawy można zawsze zgłosić w zakrystii po zakończeniu Mszy świętej.
  1. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana:

+ Ryszard JAGUSZEWSKI

+ Jolanta KOMINIAREK

+ Grażyna JAROŃSKA

+ Marek FILOCHOWSKI

+ Irena JASIUKIEWICZ

+ Józef SUCHODOLSKI

+ Danuta BARTCZAK

+ Beata PIĄTKOWSKA

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.


Police, 12.09.2021 r.
ks. Piotr Gałas, proboszcz

Skip to content