Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła

 1. Siostry Urszulanki zapraszają dzieci na pierwsze spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych  26 września br. na g. 11.00 do domu sióstr przy ul. Łokietka 2. Bliższe informacje u sióstr.
 1. Dzisiaj, po każdej Mszy św. zbiórka po puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego
 1. Kancelaria parafialna po wakacjach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 17.30. 
 1. Po wakacjach została wznowiona Msza św. dla dzieci najmłodszych w niedzielę o g. 15.15.
 1. W najbliższy czwartek, 24 września br., na g. 18.30 zapraszamy na spotkanie w kościele rodziców i młodzież z klas ósmych, którzy w tym roku szkolnym chcą przygotować się do sakramentu bierzmowania. 
 1. Zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów w najbliższą sobotę o g. 10.00.
 1. Pielgrzymka Archidiecezjalna na Jasną Górę odbędzie się w dniach 25-26 września br. Wyjazd w piątek o g. 7.00. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki w piątek o g. 6.30. Intencje modlitw na Mszę św. podczas pielgrzymki, szczególnie na Jasnej Górze można zgłaszać u ks proboszcza i ks. Andrzeja.
 1.  Jest organizowany wyjazd do Pniew, do sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej na dzień skupienia. Wyjazd odbędzie się w dniach 17-18.10.2020 z noclegiem i posiłkami. Koszt 130 złotych. Bliższe informacje u siostry Lidii.
 1. Trwają prace przy odnawianiu kościoła, to jest modernizacja oświetlenia i malowanie kościoła. Zebrane ofiary, będące darem ołtarza od Rodziców dzieci przystępujących do I Komunii św. jak również od Rodziców młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania w minionym roku, jak również pochodzące z innych ofiar składanych na kościół, zostały przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z tymi pracami, co stanowiło połowę ponoszonych kosztów. Bardzo za nie dziękujemy,  jak również za składane ofiary na ten cel w kopercie na tacę lub bezpośrednio na konto parafii.
 1. W minionym tygodniu odeszli do Boga: śp. Kazimierz ŚWIERCZYŃSKI, śp. Witold JARY, śp. Jan BOCZEK. Za wszystkich zmarłych z naszej parafii oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”.
 1. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii. Na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 20 września 2020 r. 

Skip to content