Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Wyjazd z Pielgrzymami na Pielgrzymkę Archidiecezjalną na Jasną Górę w piątek, 27 września, o g. 7.00. Przed wyjazdem o g. 6.30 będzie Msza św. w kościele na rozpoczęcie pielgrzymki.

2. Żywy Różaniec organizuje pielgrzymkę do Niepokalanowa dniach 4-5 października br. Zapisy u zelatorek. Koszt 220 złotych, w tym przejazd, nocleg i wyżywienie.

3. Spotkanie kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania, czyli uczniów klas ósmych i szkół ponadpodstawowych wraz z Rodzicami oraz osób dorosłych, które jeszcze nie przyjęły sakramentu bierzmowania, odbędzie się jutro, w poniedziałek, 23 września, w kościele po Mszy św. wieczornej, czyli ok. g. 18.30

4. Oaza młodzieżowa zaprasza młodzież, która chce się włączyć do wspólnoty, na spotkanie do sali kasetonowej w dniu 29 września br. o g. 16.00 . Przekrój wiekowy od klasy siódmej szkoły podstawowe wzwyż.

5. Siostry Urszulanki przygotowują się do świętowania 100-lecia powstania Zgromadzenia, w związku z tym każdego 29 dnia miesiąca, po wieczornej Mszy św. będzie Nowenna do św. Urszuli. Najbliższa taka Nowenna będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

6. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności śp. Jerzy MUCHA, Klaus MEKELBURG. Za wszystkich zmarłych oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

7. Wszystkim dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii, a na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 22 września 2019

Skip to content