Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła

  1. Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 17.30. 
  1. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek Msza św. o powołania do kapłaństwa i zakonu o g. 18.00, również w czwartek, 1 października rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinie 17.00, a we wtorek i czwartek z udziałem dzieci. W piątek spowiedź z racji I piątku od g. 17.00 i w sobotę o g. 9.00 Msza św. wynagradzająca za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników. Od 10.00 do 15.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  1. Od niedzieli 4 października rozpoczną się katechezy neokatechumenalne.
  1.  Jest organizowany wyjazd do Pniew, do sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej na dzień skupienia. Wyjazd 17-18.10.2020 z noclegiem i posiłkami. Koszt 130 złotych.  Bliższe informacje u siostry Lidii.
  1. Zakończone zostały prace przy malowaniu kościoła i modernizacji oświetlenia.  Bardzo dziękujemy  za składane ofiary na ten cel w kopercie na tacę, czy też bezpośrednio na konto parafii.
  1. W minionym tygodniu odeszli do Boga: śp. Wanda FRĄCKOWIAK, śp. Wiesław KUŚMIERCZYK, śp. Balbina KRZECZEK, śp. Krystyna LECIEJEWSKA. Za wszystkich zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”.
  1. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii. Na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego   błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police,  27 września 2020 r.

Skip to content