Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła

1. Kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 17.30. 

2. Od niedzieli 4 października rozpoczynają się katechezy neokatechumenalne. W tygodniu katechezy w kościele w poniedziałek i czwartek o g. 18.30.

3. Nabożeństwo różańcowe w październiku codziennie o g. 17.30. We wtorek i czwartek zapraszamy dzieci do udziału w nabożeństwie.

4. Zapraszamy we wtorek, 6 października, na godzinę 18.30 do kościoła, rodziców i uczniów klas 7, którzy chcą przygotować się do sakramentu bierzmowania.

5. Zapraszamy kandydatów na ministrantów w najbliższą sobotę o g. 10.00. 

6. W przyszłą niedzielę, 11 października, na Mszy św. o g. 10.45 będą poświęcone różańce dla uczniów klas trzecich, które przygotowują się do I Komunii św.

7. W przyszłą niedzielę gościć będziemy siostry urszulanki z Pniew. Siostry przybliżą nam osobę św. Urszuli i swoje zgromadzenie. Po każdej Mszy św. będzie możliwość zakupienia różnych publikacji związanych z życiem świętej Urszuli i sióstr urszulanek. 

8. W przyszłą niedzielę, 11 października, jak każdego roku  w niedzielę przed rocznicą wyboru Jana Pawła II, przeżywamy Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. będzie zbiórka pieniędzy do puszek na stypendium dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin, tak zwane Dzieło Nowego Tysiąclecia.

9. W minionym tygodniu odeszli do Boga: śp. Alfred WITUKIEWICZ, śp. Czesław BIAŁKOWSKI, śp. Ewa Maria MAJKA, śp. Henryka GĘBICKA, śp. Henryk ŚLIWKA, śp. Zbigniew CHIMIAK. Za wszystkich zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

10. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii. Na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego   błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police,  4 października 2020 r. 

Skip to content