Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych, pod warunkiem nawiedzenia cmentarza lub kościoła, udziału we Mszy św i stanu łaski uświęcającej, aby można przyjąć Komunię św. oraz modlitwa według intencji Ojca Świętego lub za Ojca Świętego.

2. Jutro, w poniedziałek, 4 listopada, o g. 12.00 spotkanie modlitewne przy brzozowym krzyżu na placu byłej fabryki benzyny syntetycznej, obok muzeum SPZP „Skarb” , przy zbiegu ul. Licealnej i Spółdzielczej. Serdecznie zapraszamy do udziału w modlitwie za tych, którzy zginęli na terenie fabryki, jako więźniowie obozu koncentracyjnego i innych obozów pracy przymusowej.

3. W przyszły poniedziałek, 11 listopada, obchodzimy w Polsce Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny będzie odprawiona o g. 11.00.

4. Na stolikach po chórem są wyłożone kartki na wypominki, którei wraz z ofiarą można składać w kopercie na tacy podczas Mszy św, jak również bezpośrednio w zakrystii i kancelarii parafialnej. Przez cały listopad wypominki będą czytane wg daty umieszczonej na kartce wypominkowej wraz z modlitwą przed Mszą św. wieczorną o g. 17.30

5. Módlmy się za zmarłych w minionym tygodniu z naszej parafii. śp. Dorota TUCZYŃSKA, śp. Ryszarda KRZEMIONKA, Zygmunt KWIECIEŃ, śp. Marianna ZYGMAŃSKA. Za wszystkich zmarłych z naszej parafii oraz za dusze w czyśćcu cierpiące módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”.

6. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii, a na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 3 listopada 2019

Skip to content