Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Jutro, w poniedziałek 11 listopada, jest Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny będzie odprawiona o g. 11.00.

2. 11 listopada to również imieniny ks. Marcina. Solenizant odprawi Mszę św. we własnej intencji o g. 9.00. Pamiętajmy w modlitwie i serdeczności o Solenizancie.

3. W środę 13.11.2019 od g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się Jerycho Różańcowe.

4. Wprowadzenie do posługi ministranta w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o g. 10.45.

5. Poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. również w przyszłą niedziele 17 listopada o g. 10.45.

6. Nauki przedślubne odbędą się w kaplicy Miłosierdzia Bożego w dniach od 18 do 22 listopada br. o godzinie 19.00.

7. Na stolikach po chórem są wyłożone kartki na wypominki. Są one czytane wraz z modlitwą przed Mszą św. wieczorną o g. 17.30 przez cały listopad w kolejności daty umieszczonej na kartkach wypominkowych.

8. Módlmy się za zmarłych w minionym tygodniu z naszej parafii. śp. Janina SYPOSZ, śp. Henryk KOŹBIAŁ, śp. Stanisław MACH, śp. Eugeniusz PYŚ. Za wszystkich zmarłych z naszej parafii oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

9. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii, a na nadchodzący tydzień życzymy wielu łask Bożych i udzielamy Bożego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii
Police, 10 listopada 2019

Skip to content