Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Msze św. w tygodniu w okresie wakacji są odprawiane o g. 7.00 i 18.00. Kancelaria parafialna przez całe wakacje jest czynna w poniedziałki, środy i piątki, trzy dni w tygodniu, w godzinach od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy zawsze można zgłosić w zakrystii po Mszy św.
  2. W czwartek, 15 sierpnia, jest Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. w tę Uroczystość jak w niedzielę. Na zakończenie każdej Mszy św. poświęcenie kwiatów i ziół.
  3. 15 sierpnia to w parafii Nowe Warpno odpust parafialny. Uroczysta suma odpustowa zostanie tam odprawiona o g. 15.00.
  4. W sobotę swoje Imieniny obchodzi ks. Jacek. Solenizant odprawi Mszę św. we własnej intencji o g. 18.00.
  5. Archidiecezjalne Dożynki w tym roku będą w Gryfinie w sobotę 31 sierpnia. Jest z naszej parafii organizowany wyjazd autokarem na tę Uroczystość. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Koszt 25 zł.
  6. W dniach 27 i 28 września br. jest organizowany wyjazd do Częstochowy na Archidiecezjalną Pielgrzymkę. Jeden autobus jest już kompletny, a na liście rezerwowej jest zapisanych 13 osób. Gdyby było 20 osób dodatkowo, to można zamówić jeszcze mały autobus na 20 osób. Koszt 220 złotych, w tym przejazd, nocleg w Domu Pielgrzyma i ubezpieczenie.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. Wiesław PIOTROWSKI, Eugeniusz KOWALCZUK, Bratymir SZOMAŃSKI, Zdzisława STANISZEWSKA, Barbara JAWORSKA. Dla wszystkich zmarłych oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, módlmy się: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”.
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii, a na nadchodzący tydzień wszystkim życzymy wielu łask Bożych i udzielamy błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski – Proboszcz Parafii 
Police, 11 sierpnia 2019

Skip to content