Ogłoszenia duszpasterskie

XII niedziela w ciągu roku, 23.06.2024 r.

 

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, a w sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  2. Porządek wakacyjny w parafii: w niedziele nie ma Mszy świętej o godz. 16:30; w tygodniu nie ma Mszy świętej o godz. 9:00; biuro parafialne czynne w pon. śr. i czw. w godz. 16:00 – 17:30; pogrzeby można zgłaszać codziennie po Mszy świętej wieczornej.
  3. Dla wjeżdżających do Medjugorie spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę o godz. 19:00 w kaplicy Bożego Miłosierdzia. Są jeszcze wolne miejsca.
  4. Po raz 40 wyruszy Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Uroczysta inauguracja odbędzie się 29 lipca. Informujemy, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak nawet na jeden dzień, w dowolnie wybranym czasie, pielgrzymując tyle dni, na ile pozwolą czas i siły. Zapisy na pielgrzymkę prowadzone są poprzez stronę internetową oraz w każdej miejscowości noclegowej przed wyjściem pielgrzymki.
  5. Dzisiaj po skończonej liturgii Caritas prowadzi zbiórkę do puszek na kolonie dla dzieci z ubogich rodzin.
  6. Za wszelką pomoc i ofiary składane na potrzeby Kościoła serdecznie dziękujemy.
  7. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: + Stanisław DZIKOWSKI, + Katarzyna JAKIMOWICZ, + Jan BRODZIK, + Jerzy MUSIAŁ, + Irena DUFFKE, + Urszula SPAJZER

Police, 23.06.2024 r.
ks. Piotr Gałas, proboszcz